Direktor ANB-a razgovarao sa britanskim ministrom u Domu lordova

Janović sa Koukerom: Crna Gora zahvalna Ujedinjenom Kraljevstvu na podršci koju ima na ka EU

 (Foto: Vlada CG)
(Foto: Vlada CG)

Direktor Agencije za nacionalnu bezbjednost, Ivica Janović, primio je danas delegaciju Ujedinjenog Kraljevstva, predvođenu ministrom u Ministarstvu odbrane, lordom Vernonom Koukerom, saopšteno je iz Vlade Crne Gore.

Sastanak je održan u okviru zvanične posjete lorda Koukera Crnoj Gori kojom prilikom je direktor Janović iskazao zahvalnost na nemjerljivoj podršci Ujedinjenog Kraljevstva na putu ka članstvu Crne Gore u Evropsku uniji, ali i tradicionalno uspješnoj saradnji u oblasti bezbjednosti koja se realizuje na bilateralnom planu.

Lord Kouker je iskazao svoju punu podršku direktoru Janoviću i Agenciji za nacionalnu bezbjednost u reformskom procesu za unapređenje kapaciteta bezbjednosnog sektora, ali i zahvalnost na doprinosu kontinuiranom unapređenju saradnje sa Ujedinjenim Kraljevstvom po svim pitanjima od obostranog interesa.

Programska šema

06:00 07:00
NA KRAJU DANAEMISIJA
07:00 09:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
09:00 11:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA
11:00 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 15:00
BAHAR 1SERIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.