Na podgorički aerodrom sletio avion sa evakuisanim građanima

 (Foto: ACG)
(Foto: ACG)

Avion sa nešto više od sedamdeset evakuisanih građana sletio je na podgorički aerodrom. Rođaci i porodica ih čekaju. Riječ je o crnogorskim državljanima koji su bili u Egiptu i Jordanu turistički, prenosi RTCG.

Kako su neki od putnika kazali za RTCG,, prethodni dani bili su ispunjeni brigom i neizvjesnošću dok su čekali povratak svojih najbližih.

Podsjećamo, zbog pogoršane bezbjednosne situacije na Bliskom istoku, započela je evakuacija crnogorskih državljana.

Programska šema

20:50 21:00
5 MIN XEMISIJA
21:00 22:00
BAHAR 1EMISIJA
22:00 23:30
UKRŠTENE RIJEČIEMISIJA
23:30 00:10
E GLAMEMISIJA
00:10 02:10
BUDILNIKEMISIJA
02:10 04:10
SREĆAN DANEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.