Državljanin Albanije zbog marihuane uhapšen i protjeran iz Crne Gore

Foto: UP
Foto: UP

Službenici granične policije uhapsili su državljanina Albanije N.D. (44) kod kojeg je pronađena marihuana, saopšteno je iz Uprave policije.

U objavi policije na mreži X navodi se da su službenici policije kontrolisali N.D. na graničnom prelazu Sukobin i da je tom prilikom službeni pas Astra detektovao marihuanu koja je pregledom pronađena kod N.D.  

- On je uhapšen zbog počinjenog prekršaja, a potom nakon sprovedenog prekršajnog postupka protjeran iz  Crne Gore - kazali su iz policije.

Programska šema

13:00 15:00
BAHAR 1SERIJA
15:00 16:00
DRES NACIJA REPREZENTACIJAEMISIJA
16:00 17:00
ZNAK PODZNAKEMISIJA
17:00 19:00
VIKEND POPODNEEMISIJA
19:00 19:30
24 SATAINFORMATIVA
19:30 20:00
MUZIČKI MIXEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.