U Podgorici dvoje uhapšeno zbog posjedovanja preko 1 kg marihuane

 (Foto: UP)
(Foto: UP)

Službenici policije u Podgorici uhapsili su dva lica kod kojih je ukupno pronađeno preko kilogram marihuane, saopšteno je iz Uprave policije.

- Interventna jedinica policije u Podgorici je sinoć u podgoričkom naselju Zagorič zaustavila i kontrolisala lice M.S. (25), koje je upravljalo putničkim motornim vozilom podgoričkih registarskih oznaka. Pregledom vozila pronađeno je jedno veće pakovanje sa sadržajem biljne materije zelene boje, nalik na marihuanu, mase oko jednog kilograma- navodi se u saopštenju.

Izvršenim testiranjem u zdravstvenoj ustanovi utvrđeno je da je M.S. upravljao vozilom pod dejstvom kokaina, marihuane i benzodiazepina.

- Takođe, službenici Interventne jedinice policije su u kasnim večernjim časovima, u naselju Stari aerodrom u Podgorici, kontrolisali lice N.G. (24) iz Podgorice. Prilikom pregleda je kod N.G. pronađeno pakovanje sa sadržajem marihuane, kao i vaga za precizno mjerenje- kazali su iz UP.

Daljom kriminalističkom obradom policijski službenici su došli do sumnje da je N.G. navedenu opojnu drogu kupio od za sada nepoznatog lica, sa namjerom njene dalje ulične distribucije.

- Po nalogu postupajućih državnih tužiilaca u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici, M.S. i N.G. su lišeni slobode zbog sumnje da su izvršili krivična djela neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga- poručili su iz policije.

Programska šema

08:55 09:00
5 MIN XEMISIJA
09:00 09:05
INFOINFORMATIVA
09:05 11:00
SREĆAN DANEMISIJA
11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
TRAG U VREMENUEMISIJA
12:00 13:00
E STRANAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.