Nakon večerašnje utakmice

U Splitu napadnuti navijači Partizana

 (Foto: Pixsell)
(Foto: Pixsell)

Nakon košarkaške utakmice između Splita i Partizana na Gripama u Splitu, u blizini dvorane izbio je incident, a policija je potvrdila kako je grupa mlađih osoba napala tri državljanina Srbije, koja su bila na utakmici, prenosi Index.hr.

- Možemo potvrditi kako su nakon košarkaške utakmice na Gripama u blizini dvorane od strane grupe mlađih osoba napadnuta tri srpska državljana koja su bila na utakmici. Osobe nisu bile najavljene policiji kao službene osobe ili navijači gostujućeg kluba, tako da su izbjegle nadzor i osiguranje policije- kazali su iz Policijske uprave splitsko-dalmatinske.

Dvije su osobe povrijeđene i ukazuje im se pomoć. Dalmatinski portal neslužbeno saznaje kako je riječ o lakšim povredama. Treća osoba nije povrijeđena.. 

Policija provodi kriminalističko istraživanje. 

Inače, Splićani su izgubili od gostujućeg tima rezultatom 81-86.

Programska šema

09:05 11:00
SREĆAN DANEMISIJA
11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA
13:05 15:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.