Bez struje ponovo više djelova Podgorice

Podgorica (Foto: Mediabiro)
Podgorica (Foto: Mediabiro)

Zbog ispada trafostanice KB „Gorica 2“, bez napajanja električnom energijom ostao je veći broj naselja i djelova Podgorice - saopštili su iz CEDIS-a.

Bez struje su Stara Zlatica, dio Zlatice prema strelištu, Zagorič, brdo Gorica, Malo brdo, dio Momišića, centar grada, Mosor, dio Rogama, Smokovac, Peuta, Gornja i Donja Vrbica, repetitor Sjenice i dio Meduna.

U centru grada bez napajanja su, između ostalog, Ulica Vaka Đurovića, prostor oko Stadiona pod Goricom, Ulica 19. decembar, dio Beogradske ulice, Bulevar Ivana Crnojevića, Hercegovačka, Slobode, Njegoševa i Bokeška ulica, Trg nezavisnosti, kao i objekti u okolini restorana Radovče, gradskog parlamenta i zgrade Ujedinjenih nacija na Mostu Milenijum.

- Bez električne energije ostali su i djelovi Momišića u zoni Vezirovog mosta, naselje oko zdravstvene ustanove Ars Medika, kao i više ulica u tom dijelu grada - navode iz CEDIS-a.

Programska šema

16:00 17:00
E UŽIVOEMISIJA
17:00 17:05
INFOINFORMATIVA
17:05 18:00
E UŽIVOEMISIJA
18:00 19:00
ETV SPECIJALEMISIJA
19:00 20:00
24 SATAINFORMATIVA
20:00 20:50
NA KRAJU DANAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.