Mandić uputio telegram saučešća povodom željezničke nesreće u Španiji

Predsjednik crnogorske Skupštine Andrija Mandić uputio je telegrame saučešća predsjednici Kongresa poslanika Španije Fransini Ljuk Armengol Sosijas i predsjedniku Senata Pedru Manuelu Rolanu Ojedi povodom željezničke nesreće u kojoj je poginulo najmanje 39 osoba.

 U sudaru dva voza na jugu Španije, blizu Kordobe, poginulo je 39 osoba, a najmanje 73 osoba povrijeđeno.

 - Naše misli su sa porodicama stradalih, a svim povrijeđenima želimo brz oporavak- poručio je Mandić.

Programska šema

06:00 07:00
NA KRAJU DANAEMISIJA
07:00 09:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
09:00 11:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA
11:00 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 15:00
BAHAR 1SERIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.