U Kotoru danas jedan kruzer sa 2.590 putnika

U kotorsku luku jutros je iz Splita uplovio kruzer „Norwegian Gem“ sa 2.590 putnika.
Kako navode iz AD „Luka Kotor“, brod je na sidrištu 1, gdje će ostati do 17 sati, kada je planirano da isplovi za Dubrovnik.