Vlasniku vraćeno 4.855 eura

Dječaci osumnjičeni da su iz lokala u Nikšiću ukrali 7.600 eura

Nikšić (Foto: Vikipedija)
Nikšić (Foto: Vikipedija)

Dvoje maloljetnika, starosti 11 godina, osumnjičeni su da je su iz jednog ugostiteljskog objekta u Nikšiću ukrali 7.600 eura.

Pljačka lokala je prijavljena Odjeljenju bezbjednosti Nikšić 22. maja. Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić su nakon preduzetih mjera i radnji iz svoje nadležnosti identifikovali kao izvršioce dva maloljetna koji se sumnjiče da su kroz prozor ušli u ugostiteljski objekat i iz njega ukrali novac.

- Od njih su u prisustvu zakonskih zastupnika prikupljena obavještenja, a isti su policijskim službenicima predali novac u iznosu od 4.855 eura, koji je vraćen vlasniku - saopšteno je iz Uprave policije.

Programska šema

00:00 02:00
BUDILNIKEMISIJA
02:00 04:00
SREĆAN DANEMISIJA
04:00 06:00
E UŽIVOEMISIJA
06:00 07:00
NA KRAJU DANAEMISIJA
07:00 09:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
09:00 11:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.