Na teritoriji Podgorice

Dvije osobe uhapšene zbog vožnje pod dejstvom alkohola, jedna zbog izazivanja saobraćajke i odbijanja testa na alkohol

Policija (Foto: Uprava policije/X)
Policija (Foto: Uprava policije/X)

Saobraćajna policije u Podgorici uhapsila je dvije osobe zbog vožnje pod dejstvom alkohola i jednu koja je izazvala saobraćajnu nezgodu i odbila test na alkohol, saopšteno je iz Uprave policije.

Kako su precizirali na mreži Iks (X), uhapšen je Podgoričanin J. R. (45) koji je vozio pod dejstvom alkohola od 2,43 g/kg, kao i K. V. (44) koji je imao 2,04 promila alkohola u krvi.

Zbog izazivanja saobraćajne nezgode i odbijanja testa na alkohol uhapšen je Š. V. (55).

Programska šema

11:05 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA
13:05 14:00
LEXEMISIJA
14:00 15:00
ETV SPECIJALEMISIJA
15:00 15:05
INFOINFORMATIVA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.