Najviše prekršaja u Podgorici, Kotoru i Budvi

Tokom vikenda uhapšeno 106 vozača

Ilustracija (Foto: Portal ETV/Vjera Ljuljđuraj)
Ilustracija (Foto: Portal ETV/Vjera Ljuljđuraj)

Tokom prethodnog vikenda, od 19. do 21. juna, na crnogorskim putevima evidentirane su 54 saobraćajne nezgode, u kojima je šest osoba zadobilo teške tjelesne povrede, dok su 22 lakše povrijeđene - saopštili su iz policije.

U istom periodu, kako se navodi, službenici saobraćajne policije su, podnijeli 257 prekršajnih prijava, izdali 2.102 prekršajna naloga, privremeno oduzeli 19 pari registarskih oznaka, a isto toliko vozila isključili iz saobraćaja.

- Uhapšeno je106 vozača, 41 vozač zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji većoj od 1g/kg ili odbijanja alkotestiranja, 26 vozača zbog vožnje pod dejstvom opojnih droga ili drugih psihoaktivnih supstanci ili odbijanja podvrgavanja testiranju, 39 vozača zbog počinjenih drugih težih prekršaja iz oblasti Zakona o bezbjednosti saobraćaja na putevima - ističe se u saopštenju.

Od ukupnog broja uhapšenih, najviše ih je u Podgorici – 36 vozača, zatim 13 vozača u Kotoru, po pet vozača u Budvi i Danilovgradu, i dva vozača u Bijelom Polju.

Programska šema

09:00 09:05
INFOINFORMATIVA
09:05 11:00
SREĆAN DANEMISIJA
11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
TRAG U VREMENUEMISIJA
12:00 13:00
E STRANAEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.