Makron pisao Milatoviću: Francuska ostaje snažan partner Crne Gore na evropskom putu

 (Foto: Predsjednik CG)
(Foto: Predsjednik CG)

Predsjednik Francuske  Emanuel Makron uputio je pismo zahvalnosti predsjedniku Crne Gore Jakovu Milatoviću, nakon bilateralne posjete Crnoj Gori i učešća na Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan, saopšteno je iz Milatovićevog kabineta.

Makron je zahvalio predsjedniku Milatoviću na izuzetnom prijemu koji je ukazan njemu i članovima francuske delegacije, ističući da je tokom posjete posebno cijenio otvoren dijalog i brojne prilike za razmjenu mišljenja.

- Iskreno Vam zahvaljujem na svoj pažnji koja nam je ukazana, kao i na Vašoj izuzetnoj predusretljivosti tokom čitave posjete. Veoma sam cijenio brojne prilike koje smo imali za razmjenu mišljenja i dijalog- navodi se u pismu predsjednika Makrona.

Predsjednik Francuske ocijenio je da su tokom posjete postavljeni važni temelji za dalje jačanje bilateralne saradnje Crne Gore i Francuske.

- Posebno me raduje što smo postavili veoma važne temelje za dalje jačanje naše bilateralne saradnje- poručio je Makron.

On je istakao da će Francuska nastaviti da pruža podršku Crnoj Gori u završnoj fazi procesa pristupanja Evropskoj uniji

Programska šema

17:00 17:10
INFOINFORMATIVA
17:10 17:30
CRNOGORSKA STRANAEMISIJA
17:30 19:00
UKRŠTENE RIJEČIEMISIJA
19:00 20:00
24 SATAINFORMATIVA
20:00 20:50
NA KRAJU DANAEMISIJA
20:50 21:00
5 MIN XEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.