Zbog ispada na trafostanici “PG 4"

Dio Podgorice bez struje

 (Foto: Roman Petrov/Unsplash)
(Foto: Roman Petrov/Unsplash)

Zbog ispada na trafostanici “PG 4” bez napajanja električnom enerijom su djelovi više naselja, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).

Iz CEDIS-a su naveli da su zbog ispada KB 10kV “Hram” iz TS 110/10kV “PG 4” bez struje ostali djelovi grada.

- Bez struje su dio Maksim zgrade, hram Hristovog vaskrsenja, “G” zgrada i zgrada iza nje, građevinska škola i objekti oko nje, zgrada preko puta redakcije Dan, mali soliteri (“tri kocke šećera”), dio Momišića – oko vrtića “Pčelica”, zgrade preko puta mašinske škole i zgrade iza Ministarstva odbrane - kazali su u CEDIS-u.

Programska šema

16:00 17:00
E UŽIVOEMISIJA
17:00 17:05
INFOINFORMATIVA
17:05 18:00
E UŽIVOEMISIJA
18:00 19:00
GRAĐANSKI UGAOEMISIJA
19:00 20:00
24 SATAINFORMATIVA
20:00 21:00
NA KRAJU DANAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.