U Kotoru “Azamara Onward” sa 650 putnika

U Kotoru se danas nalazi jedan brod.
Kako je Radiju Kotor saopšteno iz AD Luka Kotor, na vezu je brod MV “Azamara Onward” koji je u 8:30 sati doplovio iz Dubrovnika sa 650 putnika i 390 članova posade.
Svoje putovanje nastavlja u 18 sati, a sljedeća luka mu je Split.