U kotorskoj luci danas Norwegian Gem

Ilustracija (Foto: Portal ETV/Božena Miljić)
Ilustracija (Foto: Portal ETV/Božena Miljić)

U kotorsku luku jutros je iz Splita uplovio kruzer Norwegian Gem sa 2,59 hiljada putnika.

Kako su naveli iz Luke Kotor, brod je na sidrištu 1, gdje će ostati do 17 sati, prenosi Radio Kotor.

Nakon toga je planirano da isplovi za Dubrovnik.

Tagovi

Programska šema

16:00 17:00
E UŽIVOEMISIJA
17:00 17:05
INFOINFORMATIVA
17:05 18:00
E UŽIVOEMISIJA
18:00 19:00
ETV SPECIJALEMISIJA
19:00 20:00
24 SATAINFORMATIVA
20:00 20:50
NA KRAJU DANAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.