Skupština nije našla za shodno da obilježi jubilej

Bez svečane sjednice povodom dvije decenije od usvajanja Deklaracije o nezavisnosti Crne Gore

Tužno je da rukovodstvo Skupštine nije našlo za shodno da svečanom sjednicom obilježi jubilej, dvije decenije od usvajanja Deklaracije o nezavisnosti Crne Gore - saopštio je poslanik DPS-a Andrija Nikolić.

Podsjetio je da je 3. juna, prije 20 godina, Crna Gora usvojila Deklaraciju o nezavisnosti.

- Danas je 3. jun, dan kad je prije tačno 20 godina Skupština Crne Gore usvojila Deklaraciju o nezavisnosti, čime je i formalno verifikovana volja građana da obnovi državnu samostalnost - naveo je Nikolić na mreži X.

Programska šema

00:00 02:00
BUDILNIKEMISIJA
02:00 04:00
SREĆAN DANEMISIJA
04:00 06:00
E UŽIVOEMISIJA
06:00 07:00
NA KRAJU DANAEMISIJA
07:00 09:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
09:00 11:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.