Za unapređenje rada i funkcionisanja Kliničkog centra

EPCG donirala 50.000 eura Kliničkom centru

Radović i Tomašević (Foto: EPCG)
Radović i Tomašević (Foto: EPCG)

Elektroprivreda Crne Gore A.D. (EPCG) donirala je pedeset hijada eura Kliničkom centru Crne Gore.

Ugovor su potpisali direktor KCCG dr sc. med. Aleksandar Radović i izvršni direktor EPCG Ivan Bulatović. Predmet ugovora je donacija 50.000 eura, koja će biti namijenjena unapređenju rada i funkcionisanja KCCG.

Ovim povodom je direktor KCCG, dr Aleksandar Radović u ime ustanove, uručio zahvalnicu EPCG-u u prostorijama ove kompanije u Nikšiću, koju je primio izvršni rukovodilac sektora za korporative komunikacije, Tomaš Damjanović.

- Ovim činom EPCG nastavlja da pruža podršku zdravstvenom sistemu i građanima Crne Gore na čemu smo im iskreno zahvalni, a posebno predsjedniku Odbora direktora EPCG Milutinu Đukanoviću i izvršnom direktoru Ivanu Bulatović - navedeno je u saopštenju EPCG-a.

Iz Elektroprivrede su rekli da, kao društveno odgovorna kompanija, dosljedno ulažu u projekte i inicijative od značaja za cijelo društvo.

- Još jednom donacijom dokazuju svoju posvećenost jačanju zdravstvenog sistema, kao dokaz da ulaganje u zdravlje predstavlja ulaganje u budućnost svih građana - navedeno je u saopštenju.

Dr Radović, zahvaljujući EPCG na još jednoj vrijednoj donaciji, istakao je da će ova sredstva značajno doprinijeti unapređenju zdravstvenih usluga u našoj ustanovi.

- Potpisivanjem ovog ugovora EPCG još jednom potvrđuje svoju misiju i viziju društveno odgovornog poslovanja, sa posebnim akcentom na podršku ključnim institucijama od javnog značaja - poručeno je iz EPCG-a.

Programska šema

11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA
13:05 15:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA
15:00 15:05
INFOINFORMATIVA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.

EPCG donirala 50.000 eura Kliničkom centru | Portal ETV