Adžić: Nadamo se da će u Nikšiću biti opozvana nesposobna i neočetnička vlast

 (Foto: Novak Abramović)
(Foto: Novak Abramović)

Nadamo se da će u Nikšiću na izborima biti opozvana lokalna jako loša vlast, napisao je predsjednik Crnogorske evropske partije (CEP) Novak Adžić na mreži X.

Adžić je rekao da predstavnici CEP-a veoma kvalitetno djeluju u koaliciji sa Evropskim savezom u Nikšiću.

- Vjerujem da će tom procesu dati značajan doprinos da se napokon smijeni nesposobna i neočetnička vlast u Nikšiću - poručio je Adžić.

Programska šema

15:00 16:00
BAHAR 1SERIJA
16:00 17:00
BAHAR 1SERIJA
17:00 19:00
VIKEND POPODNEEMISIJA
19:00 19:30
24 SATAINFORMATIVA
19:30 20:00
MUZIČKI MIXEMISIJA
20:00 21:00
BUDILNIK PREGLED SEDMICEEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.